Bayern München võitis vastaseid hullumeelse tulemusega

Bayerni väravamasin Robert Lewandowski.
Bayerni väravamasin Robert Lewandowski. Foto: CHINE NOUVELLE/SIPA / CHINE NOUVELLE/SIPA

Saksamaa valitsev meister Müncheni Bayern alistas sõpruskohtumises FC Rottach-Egerni meeskonna seisuga 23:0.

Võitjate poolt sai neli väravat kirja Corentin Tolisso. Kübaratrikiga abistasid baierimaa suurklubi Robert Lewandowski, Thomas Müller, Leon Goretzka ja Kwasi Okyere Wriedt.

Juba 20. minutiks säras tablool 5:0, mis poolajapausiks kasvas veel kuue värava võrra.

Samad meeskonnad kohtusid ka eelmisel suvel ja siis võitis Bayern amatööridest koosnevat Rottach-Egerni tiimi seisuga 20:2.

Professionaalset Bundesliga hooaega alustab 29-kordne Saksamaa meister 16. augustil, kui vastamisi minnakse Berliini Herthaga.