Bø on mõtetes MK-sarja üldvõidust juba loobunud, Fourcade teda ei usu

Johannes Thingnes Bø

FOTO: TT NEWS AGENCY/via REUTERS

Eelmise laskesuusahooaja valitseja Johannes Thingnes Bø on veendumusel, et tal pole isegi varianti mullust edu korrata. Pigem usub ta, et kollase särgi eest hakkab võitlema tema vanem vend Tarjei Bø.

Thingnes Bø kaotas eilsel distantsisõidul võitjale Martin Fourcade’ile kahe minuti ja 22 sekundiga ning lõpetas endale harjumuspäratul kümnendal kohal.

Hiljem meediale kommentaare andes jäi tema sõnadest aga mulje, nagu ta oleks MK-sarja võidu mõtted juba maha kandnud. Mitte seetõttu, et tema sooritus distantsisõidus välja ei tulnud, vaid kuna ta saab jaanuaris isaks.

Lapse sünni tõttu kavatseb 26-aastane Thingnes Bø vahele jätta mitu starti. Seetõttu ongi ta veendunud, et MK-sarjas tal kokkuvõttes esikohale asja pole.

«Järgmiseks nädalaks on Martinil tõenäoliselt kollane särk seljas, kuid Tarjeil on võimalus ta jõuludeks kinni püüda. Minul on tänavu võitu raske püüda. Usun, et kollase särgi eest võitlevad kaks meest – Tarjei ja Martin,» sõnas ta.

Fourcade konkurendi juttu ei usu. «Tean, et ta saab isaks, aga ka mul on kaks last. Sa oled valmis lapse heaks kõigest loobuma, kuid samas on sportlased võistlushimulised,» sõnas prantslane ja tõi näite, et oma tütarde sünni eel jõudis tema võistelda.

Tagasi üles