Avapoolajal kümnekesi jäänud Chelsea suutis Liverpooli vastu viigipunktist kinni hoida

Toimetas Karl Juhkami
Reece Jamesi ärasaatmine muutis mängu.
Reece Jamesi ärasaatmine muutis mängu. Foto: Mike Egerton

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas läksid eile vastamisi Liverpool ja Londoni Chelsea, kes tegid omavahel 1:1 viigi.

Külalised pealinnast asusid kohtumist juhtima 22. minutil, kui Kai Havertz suunas peaga väravasse Reece Jamesi antud nurgalöögi.

Avapoolaja lõpus õnnestus Liverpoolil aga viigistada. 45+3. minutil tekkis nurgalöögi järel karistusalas kõva segadus, mille tulemusena parreeris James Sadio Mane pealelöögi väravajoonelt käega.

Kuigi õigusemõistjal Anthony Tayloril jäi see esialgu märkamata, seati videokohtunike abiga siiski õiglus jalule ning arbiiter lehvitas inglase nina all punast kaarti. Paralleelselt määratud penalti realiseeris aga Mo Salah.

Teisel poolajal oli enamuses mänginud Liverpool selgelt domineerivam, kuid teistkordselt neil Chelsea tabalukku lahti muukida ei õnnestunud. Nõnda pidid mõlemad meeskonnad kolmandas voorus esimest korda punkte kaotama.