Kalev/Cramo oli kaitses taas hädas ja kaotas ka Jenisseile

Ville Arike
Kristjan Kitsing viskas Jenissei vastu 12 punkti.
Kristjan Kitsing viskas Jenissei vastu 12 punkti. Foto: Eero Vabamägi

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond sai kõigi sarjade peale kokku viienda järjestikuse kaotuse, jäädes VTB Ühisliigas kodusaalis 81:87 alla Krasnojarski Jenisseile.

Allajäämine tuli kindlamaltki, kui punktid näitavad, sest kaks ja pool minutit enne lõppu jäi Kalev taha juba 69:85. Siis visati küll poolteise minutiga kümme punkti järjest ja tekkis väike pääsemislootus, ent Jenissei tsentri Darral Willise kaks vabaviset panid asja lõplikult paika.

Kaugetel külalistel Siberist oli veidi probleeme ainult mängu alguses. Esimese veerandaja keskpaigast haarasid nad initsiatiivi ning kasvatasid edu ­tasapisi, kuid kindlalt. Esimeseks väikeseks vaheajaks näitas tabloo Kalevi poolt vaadates 17:20, poolajal 44:50, viimase veerandaja eel juba 61:74. Abi polnud sellestki, et esimese poolaja lõpu eel eemaldati teise tehnilise vea saanud Jenissei peatreener Dražen Anzulovic.