M-Spordi pealik ennustas Hyundaile helget tulevikku

Siim Kaasik
, reporter
Copy
Richard Millener.
Richard Millener. Foto: Facebook @MSportLtd

M-Spordi pealik Richard Millener usub, et on vaid aja küsimus, millal Hyundai jälle WRC-sarja tipus on.

«Eelmisele hooajale vastu minnes olid nad maailmameistrid. Sa ei unusta, kuidas seda saavutada. Inimesed on ju neil kõik samad. Nende jalge ees on kõik vajalikud pusletükid olemas. Vaja on need lihtsalt üles korjata ning kokku panna,» rääkis Millener DirtFishile.

Meeskondlikus arvestuses on tänavuse hooaja kindel liider Toyota, kellel on koos 339 punkti. Hyundail on teisena 251 ning M-Spordil kolmandana 175 silma. Rallivõite on Hyundai saanud tänavu kaks, kui Ott Tänak oli kiireim nii Sardiinias kui ka Soomes.

«Me räägime ikkagi meeskonnast, kes võitis äsja hooaja kiireima ralli. Jah, neil on olnud probleeme ning ma saan rääkida vaid sellest, mis välja paistab, kuid siin pole mitte midagi ületamatut,» jätkas M-Spordi pealik.

Milleneri sõnul peitub hea auto ehitamine eelkõige inimestest. «Sul võivad olla kõik õiged varuosad ning imeliselt töötav auto, kuid kui üks osakond ei räägi teisega, sõitjad ei räägi inseneridega, siis on seda tööd palju raskem teha. Inimeste kokku toomine ning nende õlitatult tööle saamine on absoluutselt kõige tähtsam asi.»

Tagasi üles