Itaalias suure juubelini jõudnud Treier aitas meeskonna tähtsa võiduni

Kaspar Treier.
Kaspar Treier. Foto: Tairo Lutter

Eesti korvpallikoondislane Kaspar Treier aitas enda juubelimängus Sassari Itaalia kõrgliigas 81:68 võiduni Mikk Jurkatamme ja Treviso üle.

Aastaid Itaalia suurklubis pallinud Treier pidas täna enda karjääri 100. kohtumise Sassari eest. Juubelimäng tõi ka positiivse tulemuse, kui koduväljakul suruti suuresti kolme veerandiga maha Treviso.

Sassari võitis täna avaveerandi koguni 29:13 ning 16-punktiline eduseis püsis kodumeeskonnal esimese poolaja lõpuni. Kolmandal veerandajal pani kodumeeskond veelkord järgmise käigu sisse ning viimasele neljandikule mindi Sassari 72:46 juhtimisel. Viimasel veerandajal õnnestus Trevisol küll veidi vahet vähendada, ent võitjas kordagi kahtlust ei tekkinud. Lõpusireeni kõlades olid Sassari võidunumbrid 81:68.

Võitjate edukaimana viskas ääremängija Ousmane Diop 17 punkti. 12 minutiks väljakule usaldatud Treieri kontosse jäi juubelimängus neli punkti ja kaks lauapalli. Neljaks minutiks Treviso eest väljakule saanud Jurkatamm punktiarvet ei avanud.

Kuus vooru enne põhihooaja lõppu tõusis Sassari Itaalia kõrgliigas neljandale kohale, olles kogunud 15 võitu ja 10 kaotust. Treviso jätkab 10 võidu ja 15 kaotusega 12. kohal.