Eesti koondise kapten tegi resultatiivse debüüdi, kuid meeskond sai valusa kaotuse

Toimetas Ville Arike
Siim-Sander Vene viskas võidumängus 12 punkti.
Siim-Sander Vene viskas võidumängus 12 punkti. Foto: Club Baloncesto San Pablo Burgos/Facebook

Eesti korvpallikoondise kapten Siim-Sander Vene tegi Hispaania esiliigas resultatiivse debüüdi, paraku sai Burgose San Pablo meeskond lisaajal valusa kaotuse.

Hooaega alustati võõrsil Oviedo vastu ning poolajaks pääseti juhtima 40:28. Paraku tulid võõrustajad teisel poolajal järele ning normaalaeg lõppes seisul 66:66. Lisaajal jäi Oviedo peale 9:5 ja võitis 75:71.

Vene ja mängujuht Micah speight rassisid väljakul mõnikümmend sekundit üle poole tunni, olles oma meeskonna suurima mänguajaga mehed. Vene viskas 12 punkti (visked 9/5, sh kolmesed 6/2) ning lisaks sai statistikasse veel vaid kaks isiklikku viga. Tema ning samuti 12 punktini jõudnud Millan Jimenez Garrido ja ghanalane Prince Ali olid Burgose meeskonna suurimad korvikütid.