Piinlik: Flora kaotas pool tundi vähemuses mänginud Läti meistrile 1:6

Toimetas Ville Arike
FC Flora uuel peatreeneril Norbert Hurdal on parajalt peamurdmist, kuidas meeskonna mäng ree peale saada. Foto: Tairo Lutter

Jalgpalli Liivimaa taliliiga viis vastamisi Eesti ja Läti meistrid FC Flora ja RFSi. Külalised võitsid Lilleküla hallis peetud mängu koguni 6:1 ning lugu on seda piinlikum, et Flora mängis pool tundi arvulises ülekaalus.

RFSi mängija Janis Ikaunieks sai 14. minutil punase kaardi ja esimene poolaeg lõppes väravateta. Reeglid nägid ette, et teiseks poolajaks sai RFS 11. mehe tagasi väljakule saata, ning siis hakkas juhtuma. Külalised lõid teise poolaja esimese viie minutiga kaks väravat ega rahuldunud saavutatuga.

Perioodil 71.-83. minutini löödi veel kolm kolli seisuks 5:0, i-le pandi punkt lisaminutil. Flora auvärava lõi 87. minutil Roland Lukas.