Meistrite liiga Raskest seisust välja tulnud Atletico alistas penaltiseerias mulluse finalisti

Siim Kaasik
Madridi Atletico väravavaht Jan Oblak sai penaltiseerias kirja kaks tõrjet.
Madridi Atletico väravavaht Jan Oblak sai penaltiseerias kirja kaks tõrjet. Foto: JAVIER SORIANO/AFP/Scanpix

Euroopa jalgpalli meistrite liigas selgusid järjekordsed veerandfinalistid: Madridi Atletico ja Dortmundi Borussia.

Madridi Atletico – Milano Inter (avamäng 0:1) 2:1 (35. Griezmann, 87. Depay – 33. Dimarco), penaltid 3:2

Madridi Atletico kaotas avamängu võõrsil 0:1 ning jäi koduväljakul peetud korduskohtumises juba 33. minutil raskesse seisu, kui mulluse finalisti Milano Interi viis juhtima Federico Dimarco. Suurt paanikat Atletico leeris siiski ei tekkinud, sest juba kaks minutit hiljem tõi tabloole viigi Antoine Griezmann.