Kolmandal veerandil hädas olnud Kalev/Cramo suutis vägevat seeriat jätkata

Kalev/Cramol on käsil pikk võiduseeria.
Kalev/Cramol on käsil pikk võiduseeria. Foto: Madis Veltman

Eesti korvpalli esiklubi BC Kalev/Cramo jätkas Eesti-Läti ühisliigas võidukäiku, kui võõrsil alistati Riia VEF 82:76.

Riia Arenal toimunud kohtumist alustas selgelt paremini Eesti meisterklubi. Mõne minutiga 19:4 eduseisu kätte võidelnud Kalev juhtis pärast avaveerandit 30:17. Ka teisel veerandajal oli initsiatiiv selgelt kalevlaste käes ning nõnda mindi poolajapausile Eesti klubi 54:40 juhtimisel.

Teisel poolajal enam Kalevi ründemäng nõnda hästi ei sujunud. Kolmandal veerandajal kuivas punktisaak täiesti kokku, kui väljakult tabati ainult kaks viset ja saadi kirja seitse silma. Õnneks ei kasutanud võimalust täielikult ära ka VEF, sest otsustavale vaatusele mindi vastu Kalevi 61:56 juhtimisel.