Heiko Rannula: täna kindlasti kripeldab, aga suures plaanis hooaeg õnnestus

Ville Arike
BC Kalev/Cramo peatreeneri Heiko Rannula hoolealused suutsid anda soosik BC Prometeile kõva lahingu. Foto: Sander Ilvest

BC Kalev/Cramo korvpallimeeskond püsis Eesti-Läti liigas esikohakonkurentsis veel viimasel minutil, kuid oluliselt suurema eelarvega BC Prometei liider Gian Clawell võttis ja viskas omad võidule. Kalevi peatreener Heiko Rannula ihkas maksimaalset, kuid realistina andis endale aru, et kokkuvõttes tehtigi maksimumilähedane tulemus.

«Täna kindlasti kripeldab, aga suures plaanis hooaeg õnnestus. Põhiturniirilt võtsime maksimumi, tegime kõik selleks, et annaksime endale võimaluse mängida võidu peale,» ütles Rannula pärast 83:91 kaotust.

Neli minutit enne lõppu viis Severi Kaukiaineni kaugvise Kalevi ette 77:76, vastaste samaväärse tabamuse järel seadis Rauno Nurger tabloole viigi 79:79. Seejärel mängiti kaks minutit korve saamata, kuni Clawell võttis kätte ning tabas 1.27 enne lõppu raskest asendist ühe kolmese ja 49 sekundit enne lõppu järgmise. Tabloo näitas 81:85 ja Kalev enam ohtlikuks ei saanud.