Jalgpalli EMil lõppes Hispaania 136 mängu kestnud seeria

Elisabeth Siivelt
Hispaania mängijad.
Hispaania mängijad. Foto: Ren Pengfei/ZUMAPRESS.com/Scanpix

Hispaania koondise imeline seeria sai EMi alagrupiturniiri kohtumises Horvaatiaga läbi, kui hispaanlased kaotasid oma pallivaldamise seeria, mis kestis varasemalt 136 kohtumist, teatab Opta Sports.

Viimati olid hispaanlased pallivaldamisel kehvemad 16 aastat tagasi. Seda 2008. aasta EMi finaalis, kus meeskond kohtus Saksamaa koondisega (46%). Kohtumises Horvaatiaga oli hispaanlastel pall 47% mänguajast.

Berliini Olümpiastaadionil peetud mängu võitis Hispaania 3:0. 29. minutil viis ründaja Alvaro Morata Hispaania ette. 32. minutil tegi skoori poolkaitsja Fabian Ruiz ning 45+2 minutil lõi kaitsja Daniel Carvajal Lamin Yamali söödust oma meeskonna kolmanda värava.

Hispaanial ja Itaalial on B-alagrupis kolm punkti, Albaanial ja Horvaatial null.