Henri Drell sai Chicago Bullsi särgis platsil olla 24 minutit

Henri Drell.
Henri Drell. Foto: JESS RAPFOGEL/Getty Images via AFP/Scanpix

Eesti korvpallikoondislane Henri Drell sai NBA suveliiga kohtumises Chicago Bullsi särgis 24 minutit mänguaega.

Nende minutite jooksul viskas Drell kuus punkti, võttis kuus lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, kaotas kahel korral palli, tegi kaks vaheltlõiget ja tegi ühe vea.

Chicago Bulls võitis kohtumise Milwaukee Bucksi vastu 96:89 (26:27, 24:19, 30:20, 16:23). Meeskonna kõige resultatiivsemad mängijad olid 17 punktiga Julian Phillips, Adama Sanogo ja Javonte Smart.

Chicago Bulls kohtub järgmisena Golden State Warriorsiga.

Chicago Bullsi suveliiga peatreener on Billy Donovan III. NBA suveliiga toimub 12.-22. juulil Las Vegases.

Drell tegi oma esimese mängu Bullsi eest NBAs möödunud aasta 21. detsembril. Peale tema on koosseisus ka leedukas Matas Buzelis.