Penaltid tõrjunud Hein tõusis Arsenali kangelaseks

Karl Jakob Hein
Karl Jakob Hein Foto: Tairo Lutter

Eesti koondise väravaht Karl Jakob Hein kerkis USA-turnee esimeses mängus Londoni Arsenali kangelaseks, viies koduklubi penaltiseerias Bournemouthi vastu võidule.

Matš kulges suhteliselt tasavägiselt. Esmalt läks Arsenal 18. minutil kohtumist Fabio Vieira löögist juhtima, misjärel suudeti eduseisu pikalt hoida.

73. minutil ei suutnud Hein tõrjuda Bournemouthi mängija Antoine Semenyo lööki ja tablool olid kuni penaltiseeriani numbrid 1:1.

Otsustavas penaltiseerias suutis Hein tõrjuda nii vastaste esimese kui ka kuuenda löögi (Philip Billingu ja Ryan Christie sooritused). Arsenal võitis penaltiseeria 5:4 ning Eesti koondislane tõusis kohtumise kangelaseks.

Hein tegi kaasa kogu matši.

Järgmise kohtumise peab Arsenal ööl vastu pühapäeva, mil nende vastaseks on Manchester United.