VIDEO Pettunud Ronaldo žestikuleeris pärast valusat kaotust meeskonnakaaslaste poole

Pettunud Cristiano Ronaldo jalgpalli EMil.
Pettunud Cristiano Ronaldo jalgpalli EMil. Foto: Internet / ZUMAPRESS.com / Scanpix

Saudi Araabia superkarika finaalmängus pidi Cristiano Ronaldo leivaisa Al Nassr tunnistama 1:4 Al Hilali paremust. Ronaldo oli mängu järel meeskonna esituses silmnähtavalt pettunud.

Al Nassr avas skoori 44. minutil, mil palli lõi väravasse Cristiano Ronaldo. Al Hilali mängija Sergej Milinković-Savić viigistas teise poolaja alguses skoori.

Edasi kulges mäng Ronaldo leivaisa jaoks raskelt, sest endale lasti lüüa veel kolm väravat: 63. ja 69. minutil skooris Aleksandar Mitrović ja 72. minutil sahistas võrku Malcom Filipe Silva de Oliveira.

Pärast valusat kaotust žestikuleeris Ronaldo aktiivselt oma võistkonnakaaslaste poole, väljendades rahulolematust meeskonna esituse suhtes.

Samuti ei osalenud pettunud Ronaldo autasustamistseremoonial.

Ronaldo liitus Al Nassriga 2022. aasta viimastel päevadel, pärast suurt tüli Manchester Unitediga. Portugali tähest sai läbi aegade kõrgeima palgaga vutimees. Ta kasseerib aastas 200 miljonit eurot pluss erinevad boonused.

Saudi Araabias on Ronaldo seni erinevate sarjade peale skoorinud 65 mängus 59 korral ning jaganud 16 väravasöötu.