Hein tegi Hispaania kõrgliigas järjekordse nullimängu

Karl Jakob Hein
Karl Jakob Hein Foto: Ruben Albarran / ZUMAPRESS.com / Scanpix

Hispaania jalgpalli kõrgliiga kolmandas voorus võõrustas Valladolidi Real seni kaotuseta olevat Leganest, kodumeeskonna väravasuud kaitses taas Eesti koondise väravavaht Karl Jakob Hein. Kohtumine lõppes 0:0 viigiga.

Heina leivaisa tänasel vastasel ehk Leganesel oli seni kirjas 1:1 viik Osasunaga ning 2:1 võit Las Palmase üle.

Kohtumine mängiti 0:0 viiki. Valladolid sooritas kokku 12 pealelööki, neist kaks läksid ka raamidesse, Leganese vastavad numbrid olid seitse ja üks.

Eesti koondise esikinnas tegi mängu jooksul vaid ühe tõrje, seda 88. minutil, mil ta püüdis edukalt kinni Oscar Rodrigueze löödud karistuslöögi.

Esimesel poolajal oli ohtlikumaks meeskonnaks Valladolid, teisel poolajal läks mäng tasavägisemaks ja möödus suuresti keskväljal jageledes.

22-aastane Hein siirdus Hispaaniasse augusti keskpaigus, kui sõlmis Valladolidiga aastase laenulepingu. Valladolid alustas liigahooaega kodusel, Jose Zorilla nime kandval staadionil Espanyoli vastu ning peatreener Paulo Pezzolano nimetas eestlase kohe algkoosseisu. Valladolid võitis kohtumise 1:0

Lõppenud nädalavahetusel kaotas Heina koduklubi 0:3 Madridi Realile.