Karol Mets ja St. Pauli avasid Bundesligas võiduarve

Karol Mets
Karol Mets Foto: Harry Langer / dpa / picture-alliance / Scanpix

Tänavuseks hooajaks Saksamaa jalgpalli kõrgliigasse tõusnud Karol Metsa leivaisa St. Pauli avas Bundesligas võiduarve, alistades viiendas voorus 3:0 Freiburgi.

Skoor avati 12. minutil, kui täpne oli Elias Saad. Teise poolaja lõpus õnnestus St.Paulil edu veelgi kasvatada: 45. minutil skooris Oladapo Afolayan. Sellega aga ei piirdutud: 72. mänguminutil sahistas Saad taas võrku.

Harjumuspäraselt kolmeliikmelise keskkaitsemüüri vasakusse äärde kuulunud Mets tegi kaasa kogu kohtumise.

Ka Freiburgil oli mängu vältel kasutada mitu head võimalust: 41. minutil määrati nende kasuks penalti, kuid seda ei realiseeritud. 63. ja 83. minutil toimetati pall küll St.Pauli väravasse, kuid VARi abiga fikseeriti mõlemal juhul suluseis.

Enne tänast oli St.Pauli sel hooajal Saksamaa kõrgliigas saanud kolm kaotust ja ühe viigi. Tänase võidu järel ollakse tabelis nelja punktiga 14. kohal, Freiburg jätkab seitsmendal positsioonil. Liider on Müncheni Bayern 12 silmaga.

St.Pauli jaoks jätkub hooaeg 5. oktoobril, mil võõrustatakse Mainzi.