VIDEO Eesti jalgpallur lõi koondisemängude eel ilusa värava

Rocco Robert Shein.
Rocco Robert Shein. Foto: FC Dordrecht/Facebook

Uue nädala alguses kogunevad jalgpallikoondised taas koondiseaknaks. Eesti koondislane Rocco Robert Shein tuleb koju heas tujus, sest ta sahistas vastaste võrku Hollandi esiliigas ning meeskond võitis.

Sheini koduklubi Dordrecht alistas 2:0 Tulpidemaa tippklubi PSV Eindhoveni järelkasvuvõistkonna PSV Jong. Külalised mängisid suure osa ajast kümnekesi ning Dordrecht pääses esimese poolaja lõpus juhtima.

Teise väravaga muutis seisu oluliselt kindlamaks 82. minutil Shein, kes karistusalas palli saanuna mängis end löögile ja saatis palli lähema posti kõrvale.

Vaata videost (alates 5.00):

Kolm minutit hiljem vahetati ta välja. Eelmisel hooajal oli Shein esiliigas skoorinud kolmel korral, tänavune tabamus oli talle esimene.

Turniiritabel on ülitihe, 9 vooru järel 6. kohal asuv Dordrecht jääb liidritest Den Boschist ja Helmondist maha ainult kolmed punktiga.

Poola kõrgliigas nüpeldasid Märten Kuusk ja Katowice Puszczat lausa 6:0 ja tõusis samuti kuuendaks. Kuusk mängis kõik 90 minutit.