REPORTAAŽ JA GALERII Pritsiv šampus, rõõmuhüüded ja pisarad ehk Levadiast sai 11-kordne Eesti meister

Tallinna FCI Levadia kindlustas Tartus Tamme staadionil klubi ajaloo 11. Eesti meistritiitli, kui alistas Premium liiga 32. voorus Tartu Tammeka. Lõpuvile järel läks möll käima.

Levadia alustas kohtumist veenvalt, asudes juba kolmandal minutil juhtima. Tammeka keskkaitsja Rasmus Kallas tegutses ebakindlalt ning klaaris palli täpselt Joao Pedro jalale, brasiillane vabastas löögijala ja saatis palli vasakusse alanurka – 1:0 Levadiale.

Külaliste võidušansid kasvasid 12. minutil, mil Levadia karistusalas jõhkramapoolse vea teinud Tammeka ääreründaja Ezekiel Tanimowo sai punase kaardi. Teisel poolajal duubeldas rohesärkide eduseisu keskkaitsja Bourama Fomba ning 89. minutil lõi mängu lukku Maksimilian Skvortsov.