Joel Lindpere eilses mängus DS Unitedi vastu.
Joel Lindpere eilses mängus DS Unitedi vastu. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Joel Lindpere koduklubi New York Red Bulls mängis Põhja-Ameerika jalgpalliliigas MLS võõrsil oma suure rivaali DC Unitediga 2:2 viiki, Lindpere lõi Red Bullsi avavärava.

Lindpere viis Red Bullsi juhtima 19. minutil, lüües oma hooaja neljanda värava. Esimene poolaeg lõppes aga 1:1 viigiga, kuna 21. minutil oli täpne Nick De Leon. 67. minutil asus kodupubliku ees mänginud United Dwayne De Rosario väravast juhtima, kuid Wilman Conde viigistas 88. minutil.

Red Bullsil on nüüd koos 46 punkti, mis annab neile praegu idakonverentsis 2. koha.

Vaata kohtumise tipphetki! (Lindpere väravaolukord algab 2.06 pealt)