Vene klubi sai eurosarjas võidu, Tarvas nuhtles Kalevit

Rakvere Tarvas ihkab Tallinna Kalevile hiljutise kaotuse eest tasuda. Pildil Juris Umbrasko (keskel). Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Korvpalli Eesti meistriliigas kaotas Tallinna Kalev täna kodusaalis Rakvere Tarvasele kindlalt 49:78.

Siim-Sander Vene koduklubi Prienai alustas EuroCupi kodus 85:72  võiduga Jeruusalemma Hapoeli vastu.

Mängude käigud:

Prienai mängu seison hetkel viigis 16:16 - minut esimest veerandaega mängida

Esimene veerandaeg lõppes viigiliselt 16:16

Pingeline mämng jätkub - teine veerandaeg on keskpaigas ja Vene klubi on ees 26:15

Kohtumine Tarva ja Tallinna Kalevi vahel on samuti alanud

Prienai juhib kaks minutit enne poolaja lõppu 32:31

Eesti liiga kohtumises on neli minutit mängitud - Tarva juhib 13:4

Prienai võitis poolaja 35:33

Tarva on tegemas hävitustööd: kaks minutit enne veerandaja lõppu on nad peal 21:6

Tarvas võitis veerandaja 8:26

Neli minutit on esimest poolaega mängida - Tarvas juhib Tallinna Kalevi vastu 37:19

Tarvas võitis Tallinna Kalevi vastu poolaja 44:21

Prienai mängu teine poolaeg on käimas - kaks minutit enne kolmanda veerandaja lõppu on Orienai peal 57:53

Tarvas alistas Tallinna Kalevi 78:49

Tarvas ja Kalev kohtusid alles eelmisel nädalal Rakveres, tookord BBLi arvestuses. Kalev sai lisaaja järel mõnevõrra üllatuslikult 79:73 võidu, meistriliigas on aga hooaega selgelt paremini alustanud Tarvas, kellel on kolm võitu ja kaks kaotust, mis annab turniiritabelis kolmanda koha. Kalevil on seevastu kirjas viis kaotust ja vaid üks võit, mis saadi üsna raskelt sel laupäeval võõrsil KK Hito vastu. Tarvas tuleb mängule hea emotsiooni pealt, sest reedel alistati Balti liigas Kedainiai Nevežis.

Eesti koondislase Siim-Sander Vene koduklubi Prienai on sel hooajal veel Balti liigas kaotuseta. EuroCupi sarja alustatakse Jeruusalemma Hapoeli vastu, veel kuuluvad samasse alagruppi Kiievi Budivelnik ja Tšehhi klubi Nymburk.