Seljahädaga võitlev Kangur aitas Siena tähtsa võiduni, Varese kaotas

Kristjan Kangur (vasakul).
Kristjan Kangur (vasakul). Foto: SCANPIX

Itaalia korvpallimeistrivõistluste veerandfinaalseerias alistas Eesti koondislase Kristjan Kanguri koduklubi Siena Montepaschi koduväljakul 75:69 Milano Emporio Armani ning viigistas seeria seisu 2:2-le.

Eelmisest kohtumisest seljavigastuse tõttu kõrvale jäänud Kangur mängis täna üheksa minutit, kuid punktiarve jäi tal avamata. Eestlase arvele jäi üks lauapall, kaks viga ja kaks pallikaotust. Siena resultatiivseim oli Bobby Brown 17 silmaga.

Janar Taltsi tööandja Varese Cimberio kaotas võõrsil Venezia Umana’le 72:84, Varese juhib seeriat mängudega 3:1. Talts mängis 20 minutit ja selle ajaga jäi tema arvele viis punkti, kaks lauapalli ja üks resultatiivne sööt. Varese resultatiivseim oli Dušan Sakota 15 silmaga.

Veerandfinaalidega jätkatakse laupäeval, mängitakse nelja võiduni.