Levadia alistas Wisla ja pääses Meistrite liiga kolmandasse ringi

Tallinna Levadia meeskond treeningul.
Tallinna Levadia meeskond treeningul. Foto: Mihkel Maripuu

UEFA Meistrite Liiga teises eelringis alistas Tallinna Levadia Vladislav Ivanovi väravast valitseva Poola jalgpallimeistri Krakowi Wisla 1:0 ning pääses kolmandasse eelringi.

Mängu käik:

Teine poolaeg:

51. minut: Poola ründaja sõidab Tihhon Šišovile sisse ning mees jääb maha lamama. Šišov tõuseb püsti.

55. minut: Nikita Andrejev on Wisla väravavahiga silmitsi pääsemas, kuid kohtunik vilistab Levadia ründajale vea.

60. minut: Tomas Jirsak pääseb löögile, kuid Kaalma lükkab palli üle värava nurgalöögiks. Wisla midagi ohlikku sellest ei suuda luua.

61.minut: Wisla lööb nurgalöögi järgselt palli posti.

64. minut: Andrejev mängib suurepärase sööduga läbi Deniss Malovi, kuid viimase tsenderdus ebaõnnestub.

82. minut: Wisla mängija Junior Diaz teenis kollase kaardi.

83.minut: Poolakad pääsevad ülilähedalt löögile, kuid külaliste ründaja suunab palli peaga üle värava.

86.minut: Tomas Jirsak lööb karistusala joonelt mööda.

87. minut: Andrejevi asemel tuleb platsile Vitali Leitan.

88.minut: Ohlitk olukord Levadia värava all. Poolakad löövad alguses posti ning seejärel teeb Kaalma suurepärase tõrje ristnurgast.

90.minut: Vladislav Ivanov viib karistuslöögist  Levadia juhtima!

Esimene poolaeg:

10. minut: Vitali Gussev pääseb läbi, kuid vastased elavad tal seljas ja löök ebaõnnestub.

13. minut: Konstantin Nahki nurgalöögi järel on poolakate karistusalas paanika, kuid korralikult löögile keegi levadialastest ei pääsenud

17. minut: Wisla karistuslöök lendab ohtlikult Levadia värava ette. Keegi eestlastest lööb siiski palli puhtaks. Kohtunik oli vilistanud ka suluseisu.

23. minut: Piotr Cwielong pääseb ohtlikult läbi, kuid Andrei Kalimullin blokeerib tema söödu värava ette.

25. minut: Piotr Brožeki karistuslöök lendab napilt Levadia väravast mööda.

26. minut: Junior Diaz sooritab käärlöögi, kuid pall lendab üle. Levadia on sattunud surve alla.

35. minut: Gussev mängitakse äärel vabaks, järgneb tsenderdus ja Poola mehed löövad palli üle otsajoone nurgalöögiks. Sellest midagi ohtlikku ei järgne.

38. minut: Gussev pääseb terava nurga alt väravavahiga silmitsi, kuid löök põrkub vastu Wisla puuriluku jalgu.

41. minut: Teniste eksis palli puhtakslöömisel, kuid midagi ohtlikku ei suutnud poolakad siiski Levadia värava all tekitada.

45. minut: Sander Puri näppab palli vahelt, kuid noore eestlase 20 meetri pealt sooritatud löök lendab väravast mööda.