SK Tähe sai Eurokarika avamängus väärtusliku võidu

Saalihoki.
Saalihoki. Foto: Margus Ansu

Jõgeva SK Tähe saalihokimeeskond alustas mänge Euroopa karikavõistluste finaalturniiril EuroFloorball Cup, kus avamängus saadi kirja võit Läti meistri Lekringsi üle.

Tähe alistas Läti klubi seisuga 6:5 (2:2; 1:0; 3:3). Esimesel kolmandikul sai Tähe 2:0 juhtima, aga kolmandiku lõpuks lätlased viigistasid. Teisel kolmandikul visati vaid üks värav, mis viis Tähe 3:2 juhtima. Viimasel kolmandikul kasvatas Tähe eduseisu 5:3 peale, ent taas suutsid lätlased viigistada. Kohtumise otsustav värav sündis kaks sekundit enne mängu lõppu, kui Iiro Liede viskas Rein Kivi lahtimängust kaugelt peale ja tabas värava ette kogunenud mängijate vahelt.

Homme kell 11.15 kohtutakse Slovakkia klubiga FBC Grasshoppers AC Uniza.