Must õhtu Balti liigas: kaotuse said nii Kalev/Cramo, Tarvas, Valga kui ka TTÜ

Kalev/Cramo (valges) kohtumises Kaasani Unicsi vastu
Kalev/Cramo (valges) kohtumises Kaasani Unicsi vastu Foto: Sander Ilvest

Täna oli korvpalli Balti liigas neli Eesti meeskonda, kes kõik said kirja kaotuse.

BC Kalev/Cramo kaotas võõrsil Pasvalyse Pieno Žvaigždesile 74:88, Eesti klubi parimana viskas Mindaugas Kupsas 18 punkti ja Rolands Freimanis lisas 17 silma.

Õhtu teises kohtumises teenis napi kaotuse TTÜ, kes kaotas kodus 72:73 Jekabpilsi meeskonnale. TTÜ resultatiivseimaks oli Andrew Arnold, kelle arvele jäi 25 punkti.

Kodusaalis teenis kaotuse ka Valga/Maks&Moorits, kes jäi 82:97 alla Valmiera meeskonnale. Võõrustajate suurimaks skoorijaks oli Jurijs Aleksejevs, kes viskas 25 punkti ja võttis 11 lauapalli.

Õhtu viimases kohtumises kaotas Rakvere Tarvas võõrsil 69:94 Liepaja klubile, Tarva parimana sai Brandis Raley-Ross kirja 22 punkti. Kalev hoiab A-alagrupis teist kohta, Valga on B-alagrupis neljandal ja TTÜ kuuendal kohal, Tarvas on C-alagrupis kolmas.

Kalev hoiab A-alagrupis teist kohta, Valga on B-alagrupis neljandal ja TTÜ kuuendal kohal, Tarvas on C-alagrupis kolmas.

Balti liiga mängudeõhtu esimene kohtumine on peagi algamas, kui Kalev/Cramo kohtub võõral väljakul Pieono žvaigždesiga

Pieno žvaigždesi ja Cramo kohtumine on alanud

Pieno žvaigždes on avaveerandil juhtimas 10:6

Kalev on avaveerandi lõpuks taga 16:19

Alanud on ka TTÜ ja Jekabpilsi kohtumine

Pieno ja Kalevi kohtumises on teise veerandaja keskel seis 32:32 viigis

Pieno võidab Kalevi vastu poolaja 41:39. Kalevi suurimaks korvikütiks oli esimese 20 minuti jooksul Kupsas, kelle arvele jäi 14 silma

TTÜ ja Jekabpilsi kohtumises on avaveerandit veel mängida paar minutit, seis on 16:16 viigis

TTÜ ja Jekabpilsi mängus on TTÜ avaveerandi järel kaotamas 19:22

Pall on pandud mängu ka Valga ja Valmiera meeskondade kohtumises

Pieno ja Kalev on alustanud kolmandat veerandaega, esimeset minutite järel on võõrustajad juhtimas 48:47

TTÜ ja Jekabpilsi mängus on poolaja lõpuni neli minutit ja TTÜ on kaotamas skooriga 29:39

Valga ja Valmiera on alustanud tasavägiselt: esimese nelja minuti järel on seis 4:4

Jekabpils võidab TTÜ vastu poolaja 46:38, Eesti meeskonna suurimaks korvikütiks avapoolajal oli 13 silma visanud Arnold

Pieno ja Kalev jätkavad tasavägiselt: 4.40 enne kolmanda veerandaja lõppu on seis 51:51 viigis

Valga on omakorda avaveerandil juhtimas Valmiera vastu 9:4

Pieno on kolmanda veerandaja järel juhtimas Kalevi vastu 63:62

Valga võidab avaveerandi Valmiera vastu 18:15

Pieno ja Kalev on viimast veerandaega mänginud kaks minutit, Cramo on juhtimas 68:65

Viimase tänase mänguna on alanud ka Liepaja ja Tarva mäng

Pieno ja Kalevi mängu on jäänud veel 6.46 mängida, Kalev on juhtimas 72:70

TTÜ ja Jekabpils on ära mänginud kolmanda veerandaja esimese minuti, tablool on seis TTÜ poolt vaadatuna 42:47

Valga on kodus seitse minutit enne poolaja lõppu juhtimas 21:20

Pieno ja Kalevi kohtumise lõpuni on jäänud 1.23, Eesti meeskond on 77:82 kaotusseisus

Kalev/Cramo kaotab Pieno meeskonnale 77:84. Kalevi resultatiivseimana viskas Kupsas 18 punkti, Freimanis lisas 17 silma

Valga on omakorda kaotanud poolaja Valmierale 38:39, Valga suurimaks korvikütiks oli avapoolajal 13 punktiga panustanud Aleksejevs

Tarvas on jäänud võõrsil avaveerandi keskpaigaks 6:13 kaotusseisu

TTÜ ja Jekabpils on alustanud viimast veerandit, esimeste minutite järel on Eesti klubi kaotamas 56:60

Kuus minutit jääb TTÜ ja Jekabpilsi mängu lõpuni, TTÜ on kaotamas 60:62

TTÜ ja Jekabpilsi mängu lõpuni on 3.40, Eesti meeskond kaotab kolme punktiga, kui seis on 63:66

Teist poolaega on alustanud Valga ja Valmiera

Tarvas kaotas Liepajale esimese veerandaja järel 12:28

Teisel veerandajal on jäänud mängida 6.21 ja Andres Sõbra hoolealused on taga 22:35

1.49 jääb TTÜ ja Jekabpilsi mängu lõpuni, eestlased on jõudnud ühe punkti kaugusele ja seis on 69:70

Valga on kolmanda veerandaja keskpaigaks kaotamas 44:53

25 sekundit enne mängu lõppu on TTÜ saanud Akenpärgi viskest 72:70 juhtima Jekabpilsi vastu

Valga ja Valmiera mängu kolmanda veerandaja lõpuni on 2.29, Valga on kaotamas 46:62

Liepajas on poolaja lõpuni 2.27, Tarvas on taga 24:40

TTÜ-Jekabpils - 16 sekundit enne mängu lõppu tabab Cukinas Jekabpilsi poolt kolmese ja külalised saavad 73:72 juhtima

TTÜ mängib viimast rünnakut nii, et Akenpärg läheb viis sekundit enne mängu lõppu viskama kahepunktiviset, aga vastased panevad viskele käe peale - nii lõppeb kohtumine TTÜ 72:73 kaotusega. Eesti meeskonna parimana sai 25 punkti kirja Arnold

Valga on veidi enne kolmanda veerandaja lõppu taga 46:65

Tarvas kaotab avapoolaja Liepajale 31:50, Rakvere parimana viskas avapoolajal 13 silma Raley-Ross

Valga meeskond on 3.48 enne mängu lõppu kaotamas 73:84

Liepaja ja Tarvas on alustanud teist poolaega

1.12 on jäänud Valga ja Valmiera mängu lõpuni, kui Eesti meeskond on taga 80:90

Liepaja ja Tarva kohtumist on mängitud kolmandast veerandajast neli minutit, Rakvere meeskond on kaotamas 43:56

Valga kaotab kohtumise Valmierale seisuga 82:97. Valga suurimaks skoorijaks oli täna 26 silmaga Aleksejevs, kes lisas ka 11 lauapalli

Liepaja ja Tarva kohtumise kolmandat veerandaega on mängida 1.11, Rakvere meeskond on taga 49:66

Liepaja on Tarva vastu viimase veerandaja eel juhtimas 66:51

Kaheksa minutit jääb Liepaja ja Tarva mängu lõpuni, Rakvere on endiselt kaotamas seisuga 55:72

3.14 on mängu lõpuni, Tarvas on kaotamas 67:86

2.35 kohtumise lõpuni, Liepaja juhib Tarva vastu 88:67

Lipeja ja Tarva mängus on alanud viimane minut

Liepaja võidab Rakvere Tarvas 94:69, Rakvere parimana sai Raley-Ross kirja 22 punkti