Sinu brauser on natuke ajast maha jäänud. Et kõik töötaks, nagu vaja, palun uuenda enda brauserit.
Küpsised aitavad meil teenuseid edastada. Meie teenuseid kasutades nõustute sellega, et kasutame küpsiseid. ROHKEM INFOT >

Tabloo: võrkpalli EMi tulemused ja ajakava

Venemaa krooniti Euroopa meistriks!

4
KOMMENTEERI PRINDI ARTIKKEL
Saada vihje
Eestit alagrupis võitnud Soome EM sai läbi | FOTO: Piotr Matusewicz/imago/Newspix

30. võrkpalli Euroopa meistrivõistlused peetai 24. augustist kuni 3. septembrini viies Poola linnas – Varssavis, Gdanskis, Katowices, Szczecinis ja Krakowis.

Käesolev tabloo aitab EM-finaalturniiri kulgemisega kursis püsida.

A-alagrupp

24.08 kell 18.30 Soome - Eesti 3:2 (25:21, 25:22, 25:27, 22:25, 15:9)
24.08 kell 21.30 Poola - Serbia 0:3 (22:25, 22:25, 20:25)
26.08 kell 18.30 Eesti - Serbia 2:3 (23:25, 25:16, 25:21, 20:25, 12:15)
26.08 kell 21.30 Soome - Poola 0:3 (23:25, 21:25, 19:25)
28.08 kell 18.30 Serbia - Soome 3:0 (25:20, 25:18, 34:32)
28.08 kell 21.30 Eesti - Poola 0:3 (21:25, 24:26, 22:25)

Tabeliseis: Serbia 3 võitu (8 punkti), Poola 2 võitu (6 p), Soome 1 võit (2 p), Eesti 0 võitu (2 p).

B-alagrupp

25.08 kell 18.30 Tšehhi - Slovakkia 3:1 (25:19, 28:30, 25:16, 25:17)
25.08 kell 21.30 Saksamaa - Itaalia 3:2 (25:22, 21:25, 19:25, 25:19, 15:8)
27.08 kell 18.30 Slovakkia - Itaalia 0:3 (14:25, 19:25, 20:25)
27.08 kell 21.30 Tšehhi - Saksamaa 0:3 (19:25, 14:25, 20:25)
28.08 kell 18.30 Slovakkia - Saksamaa 0:3 (18:25, 24:26, 23:25)
28.08 kell 21.30 Itaalia - Tšehhi 3:0 (27:25, 28:26, 26:24)

Tabeliseis: Saksamaa 3 võitu (8 punkti), Itaalia 2 võitu (7 p), Tšehhi 1 võit (3 p), Slovakkia 0 võitu (0 p).

C-alagrupp

24.08 kell 18.30 Bulgaaria - Venemaa 0:3 (23:25, 20:25, 19:25)
24.08 kell 21.30 Hispaania - Sloveenia 0:3 (25:27, 15:25, 16:25)
26.08 kell 18.30 Venemaa - Sloveenia 3:0 (27:25, 30:28, 25:22)
26.08 kell 21.30 Bulgaaria - Hispaania 3:0 (25:15, 28:26, 25:21)
28.08 kell 18.30 Sloveenia - Bulgaaria 0:3 (22:25, 26:28, 17:25)
28.08 kell 21.30 Venemaa - Hispaania 3:0 (25:19, 25:13, 25:23)

Tabeliseis: Venemaa 3 võitu (9 p), Bulgaaria 2 võitu (6 p), Sloveenia 1 võit (3 p), Hispaania 0 võitu (0 p).

D-alagrupp

25.08 kell 18.30 Holland - Türgi 1:3 (19:25, 22:25, 25:21, 22:25)
25.08 kell 21.30 Prantsusmaa - Belgia 2:3 (22:25, 25:23, 21:25, 25:23, 12:15)
27.08 kell 18.30 Türgi - Belgia 2:3 (22:25, 25:22, 25:21, 25:27, 16:18)
27.08 kell 21.30 Holland - Prantsusmaa 2:3 (22:25, 25:23, 25:21, 28:30, 12:15)
28.08 kell 18.30 Belgia - Holland 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)
28.08 kell 21.30 Türgi - Prantsusmaa 0:3 (23:25, 23:25, 22:25)

Tabeliseis: Belgia 3 võitu (7 punkti), Prantsusmaa 2 võitu (6 p), Türgi 1 võit (4 p), Holland 0 võitu (1 p).

1/8-finaalid

30.08 kell 18.30 Bulgaaria - Soome 3:1 (23:25, 25:21, 25:11, 25:12)
30.08 kell 18.30 Itaalia - Türgi 3:0 (25:16, 25:17, 31:29)
30.08 kell 21.30 Poola - Sloveenia 0:3 (21.25, 21:25, 19:25)
30.08 kell 21.30 Prantsusmaa - Tšehhi 1:3 (21:25, 25:21, 21:25, 20:25)

Veerandfinaalid

31.08 kell 18.30 (VF2) Venemaa - Sloveenia 3:0 (25:17, 25:19, 25:19)
31.08 kell 18.30 (VF3) Saksamaa - Tšehhi 3:1 (25:22, 16:25, 25:23, 25:20)
31.08 kell 21.30 (VF1) Serbia 3:0 Bulgaaria (25:21, 25:22, 28:26)
31.08 kell 21.30 (VF4) Belgia 3:0 Itaalia (25:21, 25:11, 25:23)

Poolfinaalid

02.09 kell 18.30 Serbia - Saksamaa 2:3 (26:24, 25:15, 18:25, 25:27, 13:15)
02.09 kell 21.30 Venemaa - Belgia 3:0 (25:14, 25:17, 25:17)

Pronksimäng

03.09 kell 18.30 Serbia - Belgia 3:2 (25:17, 22:25, 19:25, 25:22, 15:12)

Finaal

03.09 kell 21.30 Saksamaa - Venemaa 2:3 (19:25, 25:20, 22:25, 25:17, 13:15)

Tagasi üles