Niit püstitas 400 m jooksus isikliku rekordi

Marek Niit
Marek Niit Foto: Renna Järvalt/Kuldliiga

Kergejõustiku Kuldliiga finaaletapil Viljandis sai Marek Niit 400 m jooksus isikliku rekordi 46,11ga esikoha.

Niit jäi vaid 0,12 sekundiga alla Aivar Ojastu 21 aastat tagasi joostud Eesti rekordile.

Teise koha sai 46,84ga jamaikalane Sekou Clarke ning kolmas oli 47,41ga venelane Ivan Šablujev. Täna juba 110 m tõkkejooksus isiklikku rekordit parandanud Andres Raja püstitas tippmargi ka 400 meetris, olles 48,83ga viies.

100 m jooksus oli Niit täna kolmas, joostes 2,3-meetrise vastutuulega 10,73. Esikoha sai jamaikalane Lereon Clarke 10,36ga.