Kanepi jätkas võimast seeriat Garriguesi alistamisega

Peep Pahv
Kaia Kanepi
Kaia Kanepi Foto: AFP / Scanpix

Prantsusmaa lahtistel tennisemeistrivõistluste kolmandas ringis võitis Kaia Kanepi kolm tundi ja viis minutit kestnud kohtumises Anabel Medina Garriguesi 6:1, 6:7 (5), 7:5.

Otsustavas kolmandas setis oli hispaanlanna võidule lähedal. Ta murdis Kanepi pallingu ning dikteeris kohtumist. Lõpuks õnnestus eestlannal viigistada ning ise 6:5 ette minna.

Otsustaval hetkel õnnestus Kanepil 29. asetusega Garriguesi pallingugeim veelkord murda ning pikk ja raske kohtumine võita.

Esimeses setis pääses Kanepi 5:0 juhtima, lubas siis ühe geimi vastasele ning vormistas 6:1 võidu.

Teises setis jõuti viigini 6:6. Kiires lõppmängus pääses hispaanlanna 5:2 juhtima, ent Kanepi suutis viigistada. Kaks järgmist pallivahetust kuulusid aga vastasele ning mängu seis viigistus 1:1.