TÜ/Rock võitis kindlalt Valgat

Toimetaja: Ann Hiiemaa
Valga CKE/Inkasso kohtumas eelmises voorus kodus TÜ/Rockiga.
Valga CKE/Inkasso kohtumas eelmises voorus kodus TÜ/Rockiga. Foto: Arvo Meeks / Lõuna-Eesti Postimees

TÜ/Rock võitis Eesti korvpalli meistriliiga kohtumises 89:58 (43:26) Valga CKEd.

Rocki resultatiivseim oli Timo Eichfuss 14 punktiga, Silver Leppik lisas 11 silma.

Kaotajate parim oli Ando Tagamets 24 punktiga.

Neljas veerandaeg:

Selle seisuga mäng lõppebki.

89:58 Kristjan Evart tabab kolmese.

86:58 Kikerpill tabab mõlemad vabavisked

86:56 Doronin tabab kahese

78:47 Eichfuss tabab kahese

Kui mängu lõpuni on jäänud viis minutit, seisavad tablool  Rocki 76:47 edunumbrid.

Kolmas veerandaeg:

Kolmas veerandaeg lõpeb numbritega 69:44 Rocki kasuks.

69:44 Allingu tabab mõlemad vabavisked ja suurendab Rocki edu 25 punktile

Eichfuss tabab kahese ja seis on 65:40.

Morrison tabab kahese ja seis on juba 60:37.

Kui kolmandast veerandajast on mängida veel viis minuti on seis 54:35 Rocki kasuks.

50:30 Talts tabab kahese

Tein viskab kahese ja Rocki edu on 18 punktiline, 48:30

Teine veerandaeg:

Sten-Timmu Sokk tabab kolmese ja viib Rocki 43:26 juhtima. Sellelt seisult minnakse ka teisele poolajale vastu.

38:25 Leppik tabab kahese ja suurendab Rocki edu 13 punktile

35:25 Allingu tabab kahese

31:19 Eichfuss tabab kahese ja Rocki edu on juba 12 punkti.

Valga poolel teeb väga head mängu Ando Tagamets, kes on juba praegu meeskonna kontosse 10 punkti toonud.

Kui poolajavileni oli kuus minutit, seisid tablool Rocki 31:19 edunumbrid.

Kahe minutiga suurendati viiepunktiline edu kümnele silmale.

Teise veerandaja alguses hakkas Rock edu tublisti kasvatama.