Itaalia vutikoondis alistas Eesti 2:1

Eesti jalgpallikoondis.
Eesti jalgpallikoondis. Foto: SCANPIX

Neljakordne maailmameister Itaalia alistas jalgpalli EM-valiksarjas 2:1 Eesti. Eestlased näitasid korralikku mängu - 31. minutil viis Zenjov eestlased juhtima. 60. minutil Cassano viigistas ning 63. minutil lisas Bonucci veel ühe tabamuse.

TEINE POOLAEG:

MÄNG ON LÄBI! ITAALIA VÕITIS 2:1!

Piiroja saab veel kollase kaardi ka!

Oioi, üsna hea võimalus eestlastel taas! Paraku ei pääse keegi neist hästi löögile.

Eestlastele teine nurgalöök, Vassiljev annab...ei õnnestu! Kolmas nurgalöök eestlastele!

Ai, milline võimalus eestlastel! Pall lendas vaid pool meetrit väravast poole.

Kohtunik lisab mängule neli minutit!

Ja taas! Järjekordne fänn on väljakule pääsenud...

Kaimar Saag saab hea söödu ette, kuid kaks Itaalia kaitsjat on enne jaol.

Eestlaste rünnak jookseb 87. mänguminutil liiva...

Klavan saab 85. mänguminutil kollase kaardi!

Eestlased teevad vahetuse: Kink sisse, Kruglov välja.

81. mänguminut on käimas!

Itaallased teevad vahetuse Cassano välja, Antonelli sisse.

Purje teeb  kohe vea...

Sander Puri välja, Ats Purje sisse!

Itaallased teevad vahetuse - Palombo sisse, Montolivo välja.

Eesti koondis saab esimese nurgalöögi. Paraku rünnak lõpeb tulemuseta.

Mis nüüd siis toimub? Üks pealtvaataja jookseb väljakule ja jõuab seal üsna pika soolojooksu teha.

Kaimar Saag tuleb Zenjovi asemel mängu.

Ai, ai, ai! Itaalia läheb 63. minutil juba 2.1 juhtima! Bonucci lööb nurgalöögist!

Itaalia koondis saab seitsmenda nurgalöögi.

Pirlo andis nurgalöögi ja 59. minutil viigistas Cassano seisu 1:1!

Martin Vunk saab kollase kaardi! Oli see ikka õiglane?

Zenjovil hea võimalus..

Milline võimalus! Puri lööb kaugelt peale, kuid pall lendab napilt üle lati.

Itaallastelt kohe terav rünnak...

ESIMENE POOLAEG ON LÕPPENUD!

45 minutit on mängitud!

Zenjovil taas hea võimalus...Paraku tundub, et mees on kokkupõrke tagajärjel vigastada saanud. Õnneks jalutab ta siiski omal jalul staadionilt minema.

Ohtlik olukord eestlaste värava all! Pareiko puterdab palli enda ette ja itaallased saavad kaugelt peale lüüa, õnneks lendab pall napilt väravast mööda.

Supertõrje Pareikolt! Itaallastele nurgalöök...ja Pareiko tõrjub taas!

Hea tõrje Pareikolt!

Oi, oi, oi! Vassiljev lööb kaugelt peale ning väravavahist põrkab see Zenjovi ette, kes lööb 31. mänguminutil oma koondisekarjääri neljanda värava! Eesti juhib 1:0!!!!

Pareiko teeb hea tõrje.

Itaallastelt hea tsenderdus värava alla.

Vassiljev annab hea söödu Ženjovile, kellel on hea võimalus...Paraku kõlas kohtunikuvile, kelle arvates kasutas Ženjov lubamatuid võtteid.

Vassiljev annab hea söödu Zenjovile ja pall lendab üsna itaallaste värava ette.

Itaallastele teine nurgalöök.

Ai, kus eestlastel nüüd vedas! Pareiko tõrjus löögi enda ette, aga õnneks ei juhtunud ükski itaallane palli teekonnale ette.

Milline võimalus Vassiljevil! Üks-üks olukorras ei saanud ta hästi palli suunata..Zenjov tegi suurepärase eeltöö!

Itaallased on kohtumist teravamalt alustanud kui eestlased.

Ohtlik rünnak itaallaste poolt - õnneks lendab pall üle värava!

Esimene nurgalöök itaallastele. Andrea Pirlo läheb seda andma...

Zenjov ründab teravalt!

Itaallaste liikumine on väga hea, söödud ette pole meie õnneks siiski tulemust veel andnud.

MÄNG ALGAS!

Ja vahetult enne mängu on staadion inimesi täis!

Mängu alguseni on jäänud veerand tundi ja peatribüün on endiselt pooltühi.

Pool tundi enne mängu algust on staadion võrdlemisi tühi. Piletid olevat aga praktiliselt välja müüdud. Kas tõesti on kehv suusailm publiku staadionile eemale peletanud?

EELLUGU:

Eesti ja viimati 2006. aastal maailma parimaks kroonitud Itaalia on varasemalt kohtunud neljal korral ning alati on peale jäänud itaallased.

Käimasolevas valiktsüklis on Eesti pidanud ühe kohtumise ning mäletatavasti alistati 2:1 Fääri saared, Itaalia jaoks on tänane mäng selle valiktsükli esimene.

Kohtumine A. Le Coq Arenal algab 21.30 ning Postimees.ee toob kohtumise käigu lugejateni.

Eesti koondise algkoosseis: Sergei Pareiko - Ragnar Klavan, Taavi Rähn, Raio Piiroja,Enar Jääger - Dmitri Kruglov, Aleksandr Dimitrijev, Konstantin Vassiljev, Martin Vunk, Sander Puri - Sergei Zenjov