Saksamaal säranud Mägi: olin närvis, et nii vähe visata sain

Janar Mägi.
Janar Mägi. Foto: Aue EHV

Saksamaa käsipalli 2. Bundesliga klubi Aue EHV pommitaja Janar Mägi tegi järjekordse hea mängu, kuid kahjuks ei päästnud see tema tööandjat napist kaotusest.

EHV võitis kodusaalis Groß-Bieberau TSG vastu avapoolaja 13:10, kuid oli 50. minutil kaotusseisus 18:21 ning kaotas 24:25.

Teise poolaja 11 väravast viskas Mägi koguni 7. Avapoolajal sai Eesti koondislane vaid korra peale visata. «Olin nii närvis, et mängujuht kõik kombinatsioonid teisele poole tegi. Mulle ei meeldi väljakul söötmas käia,» lausus tosinast viskest 8 tabanud Mägi. EHV kaks paremsisemist kogusid vaid kaks väravat.

17 miljoni krooni suuruse eelarvega EHV on võitnud ja viigistanud 2 ning kaotanud 1 mängu, mis annab tabelis 18 meeskonna seas 9. koha.