Kohtunik eemaldas viimase 10 sekundiga kolm Mägi klubikaaslast

Janar Mägi viskel.
Janar Mägi viskel. Foto: Aue EHV

Käsipalluri Janar Mägi koduklubi Aue EHV teenis Saksamaa 2. Bundesligas teise minimaalse kaotuse järjest, jäädes võõrsil alla Haslachi SGle 29:30 (12:14). Aga viis, kuidas EHV vastaste paremust tunnistama pidi, väärib omaette romaani.

EHV juhtis vähem, kui üheksa minutit enne lõppu 26:23. Viimast poolt minutit alustati viigiseisult 29:29. Kohtumise (anti-)kangelaseks tõusis kohtunik, kes eemaldas viimase 10 sekundi jooksul kolm EHV mängijat. Kõige krooniks viskas võõrustajate mängija pärast lõpuvilet 7 m karistusviskest võiduvärava.

«Täiesti uskumatu!» ahastas 4 väravat, millest 1 oli 7 m karistusvise, kogunud Mägi. «Lõpus tähendas iga väiksemgi vastase puudutus karistust. Viimasel rünnakul hüppas vastane ise meie mängijale otsa, kuid karistada saime meie.»

Kolmanda kaotuse järjest saanud EHV langes tabelis 18 meeskonna konkurentsis 12. kohale.