Tulemused: Raju X amatöörmatšide võitjad on selgunud

MMA Raju

FOTO: Peeter Langovits/Postimees

Tartus toimuval Eesti suurimal võitlusspordiliiga juubeliüritusel MMA Raju X on lõppenud amatöörmatšid.

Õhtused profimatšid algavad kell 19.00 ja kõigil soovijatel on võimalus võistlust jälgida Postimehe spordiportaali vahendusel rahvusvahelise HD-kvaliteediga otseülekandest.

Raju 10 päevase amatöörürituse tulemused:

1. C -65,8 TURNIIRI I POOLFINAAL
Rasmus Vinn (Vabavõitlus Kuressaare) vs Nikita Vrona (SK Dvigatel, Tallinn)
VÕITJA: Nikita Vrona (SK Dvigatel, Tallinn) kohtunike otsusega (ühehäälne)

2. C -65,8 TURNIIRI II POOLFINAAL
Roman Tcikalo (KK Viktoria Eesti, Venemaa) vs Kaspar Kallas (Vabavõitlus Kuressaare)
VÕITJA: Kaspar Kallas (Vabavõitlus Kuressaare) alistusega (käelukk) I raundis (2:56)

3. C -70,3 TURNIIRI POOLFINAAL
Stansilav Potapenko (KK Viktoria Eesti, Venemaa) vs Margo Kuiv (Team Street Blast Soome, Eesti)
VÕITJA: Jäi ära Margo Kuiva vigastuse tõttu

4. C -77,1 TURNIIRI POOLFINAAL
Tural Ibadullaev (KK Viktoria Eesti, Venemaa) vs Martin Saar (3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Martin Saar (3D Treening, Tallinn) nokaudiga (jalalöök pähe) II raundis (0:33)

5. C -120,2 TURNIIRI POOLFINAAL
Ott Rahula (FC Pankration, Pärnu) vs Anti Liivak (Järvamaa Matimehed, Koeru)
VÕITJA: Ott Rahula (FC Pankration, Pärnu) alistusega (giljotiinkägistus) I raundis (0:47)

6. C -70,3 MATŠ
Martin Orgusaar (Võimla, Tartu) vs Herman Vesiaid (3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Herman Vesiaid (3D Treening, Tallinn) nokaudiga (käelöögid pähe) III raundis (1:48)

7. C -83,9 MATŠ
Karl Kalme (Võimla, Tartu) vs Tanel Tiks (3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Tanel Tiks (3D Treening) tehnilise nokaudiga (nurga loobumisega) II raundis (3:00)

8. C -83,9 MATŠ
Aivar Voronov (Võimla, Tartu) vs Keith Maiste (MMAces, Pärnu)
VÕITJA: Keith Maiste (MMAces) kohtunike otsusega (ühehäälne)

9. C -83,9 MATŠ
Aleksei Larjushkin (SK Dvigatel, Tallinn) vs Timo Kallaste (Võimla, Tartu)
VÕITJA: Aleksei Larjushkin (SK Dvigatel, Tallinn) kohtunike otsusega (ühehäälne)

10. C -83,9 MATŠ
Sten Anslan (Võimla, Tartu) vs Daniil Kukota (SK Dvigatel, Tallinn)
VÕITJA: Sten Anslan (Võimla, Tartu) alistusega (seljast kägistus) I raundis (1:20)

11. C -88,0 (kokkuleppekaal) MATŠ
Martin Normann (MK Tulevik, Viljandi) vs Ergo Pallo (Võimla, Tartu)
VÕITJA: Martin Normann (MK Tulevik, Viljandi) kohtunike otsusega (ühehäälne)

12. C -93,0 MATŠ
Mika Lamminen (Mäntän Sutemi ry, Soome) vs Kaiko Kell (3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Mika Lamminen (Mäntän Sutemi ry, Soome) kohtunike otsusega (ühehäälne)

13. C -65,8 TURNIIRI FINAAL (* üks poolfinaali võitja vigastatud, edasi läks kaotaja)
Nikita Vrona (SK Dvigatel, Tallinn) vs Roman Tcikalo (KK Viktoria Eesti, Venemaa)
VÕITJA: Nikita Vrona (SK Dvigatel, Tallinn) kohtunike otsusega (ühehäälne)

14. C -120,2 TURNIIRI FINAAL
Ott Rahula (FC Pankration, Pärnu) vs Markus Urban (FC Pankration, Pärnu)
VÕITJA: Markus Urban (FC Pankration, Pärnu) alistusega (giljotiinkägistus) I raundis (1:02)

15. C -70,3 TURNIIRI FINAAL
Stanislav Potapenko (KK Viktoria Eesti, Venemaa) võitja vs Kuldar Nei (3D Treening, Tallinn)
VÕITJA: Jäi ära Stanislav Potapenko loobumise tõttu

16. C -77,1 TURNIIRI FINAAL
Martin Saar (3D Treening, Tallinn) võitja vs Kaspar Kraav (Võimla, Tartu)
VÕITJA: Viik (enamuse otsusega)

Tagasi üles