U-21 koondis kaotas Soomele penaltitega

Mariel Gregor
Eesti U21 jalgpallikoondise mängijad.
Eesti U21 jalgpallikoondise mängijad. Foto: Mihkel Maripuu

Eesti U-21 jalgpallikoondis kaotas koduse Balti turniiri poolfinaalis Soomele, jäädes 1:1 viigi järel alla penaltiseerias.

Ilja Antonov viis eestlased Kadrioru staadionil juba viiendal minutil juhtima, kuid vaid mõned minutid hiljem viigistas seisu Matti Klinga, kirjutab Soccernet.ee.

Rohkem väravaid selles kohtumises ei nähtudki, mistõttu selgitati edasipääseja penaltiseerias. Seal saatis 3:0 edu meie põhjanaabreid, kes lõid eksimatult. Henri Anieri ja Antonovi penaltid tõrjuti, Maksim Podholjuzini löök tabas latti.

Eesti koondis lõpetab Balti turniiri esmaspäeval kell 19 A. Le Coq Arenal, kus mängitakse kolmanda koha peale.