Eesti naiskonnad Valgevene võistkondadele vastu ei saanud

Mariel Gregor
TTÜ naiskond.
TTÜ naiskond. Foto: volley.ee

Pühapäeval lõppenud võrkpalli Balti liiga esimesel turniiril Eesti naiskonnad Valgevene võistkondadele vastu ei saanud, tunnistades kõikides kohtumistes vastaste paremust.

Eesti esindajatest jõudis ainsana geimivõiduni Famila/Võru VK, mis noppis geimi laupäevases mängus Mogiljovi vastu, Tartu Ülikool/Eeden ja TTÜ kaotasid kolm mängu tulemusega 0:3, vahendab volley.ee.

Individuaalselt oli Eesti võistkondade mängijatest resultatiivseim Võru nurgaründaja Margot Pähn, kelle arvele kanti 35 punkti. Järgmine eestlaste osavõtul mängitav turniir toimub 16.-18. novembril Lätis.