Ebaõnn: Inglismaa liiga parim väravakütt saatis palli oma väravasse

Demba Ba (paremal).
Demba Ba (paremal). Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli meistriliigas kohtusid omavahel igipõlised rivaalid Sunderland ja Newcastle ning tavapäraselt sündmusterohke kohtumine lõppes 1:1 viigiga.

Newcastle asus võõrsil juba 3. minutil juhtima, kui Sunderlandi väravavaht Simon Mignolet tõrjus Demba Ba löögi otse Yohan Cabaye jalale ja Prantsusmaa koondislane avas skoori. 25. minutil tabas Newcastle'it aga külm dušš, kui Cheick Tiote sai otse punase kaardi.

Sunderland otsis viigiväravat kaua ja lõpuks tuli appi õnn - neli minutit enne mänguaja täistiksumist tabas John O'Shea pealöök Ba'd nii õnnetult, et pall põrkas Senegali koondislase rinnast väravasse. 1:1 viigiga mäng ka lõppes.

Kaheksa vooru järel hoiab Ba kuue löödud väravaga koos Michu ja Robin van Persiega suurimate väravaküttide tabelis esikohta.