Bayerni võiduseeria Bundesligas lõppes Leverkuseni vastu

Mariel Gregor
Leverkuseni mängijad võidu üle rõõmustamas.
Leverkuseni mängijad võidu üle rõõmustamas. Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpalli Bundesligas katkes pühapäeval Müncheni Bayerni kaheksavõiduline seeria, kui meeskond jäi kodus 1:2 alla soomlase Sami Hyypiä juhendatavale Leverkuseni Bayerile.

Stefan Kiessling viis Bayeri 42. minutil juhtima, kuid Mario Mandzukic viigistas kohtumise 77. minutil, vahendab ERR Sport. Kohtumise lõpp oli Bayernile aga õnnetu, kui Jerome Boateng suunas palli 87. minutil õnnetult oma väravasse.

Liidritest pidi kaotuse vastu võtma ka tabeli kolmas meeskond Frankfurt Eintracht, kes jäi võõrsil 1:2 alla Stuttgartile. Kodumeeskonna võidutabamuse autor oli 84. minutil Vedad Ibisevic.