Palmari klubi alistas tiitlikaitsja

Kaupo Palmar
Kaupo Palmar Foto: Internet

Kaupo Palmari koduklubi Ystad IF alistas Rootsi meeste käsipallimeistriliiga kolmandas veerandfinaalmängus tiitlikaitsja Hammarby 30:23, poolaja võitis eestlase klubi koduplatsil 1896 pealtvaataja ees koguni 20:10.

HC Kehrast tuule tiibadesse saanud Palmari arvele jäi üks värav, vahendab HC Kehra kodulehekülg.

Hetkel juhib seeriat 2:1 Hammarby, kolme võiduni peetava  veerandfinaali neljas mäng peetakse pühapäeval Stockholmis.

Järgmiseks aastaks Dener Jaanimaa oma ridadesse värvanud Lindesberg võitis kodus 1917 fänni ees Alingsasi 26:22 ning viigistas seeria 1:1-le.

Teistes veerandfinaalides juhib Guif 2:1 Lugi vastu ning põhiturniir võitnud Sävehof on 2:0 eduseisus Redbergslids IK vastu.