Nashville Predatorsis mängiv Pekka Rinne esindab NHLi tööseisaku ajal Moskva Dinamot. Foto: SCANPIX

Soome hokiväravavaht Pekka Rinne, kes mängib KHLi liigas Minski Dinamo ridades, sai hakkama suure prohmakaga, kui kinkis oma tegutsemisega Magnitogorski Metallurgile kerge värava.

Rinne äpardus juhtus mängu teisel kolmandikul, kui Metallurg oli ligi kaks minutit kolmekesi Dinamo viiemehelisele survele vastu pidanud. Litter visati tsoonist välja ja Rinne läks sellele poordi äärde järele, kuid komistas, kukkus kõhuli ja kaotas litri Enver Lisinile, kellel oli juba lihtne see 2:0 seisuks väravasse saata.

Dinamo kaotas lõpuks kohtumise 2:7. Võitjate väravas oli hea päev teisel soomlasel Ari Ahonenil, kes tegi 26 tõrjet.