Vaino viskas Lahti võidumängus kaks punkti

Joonas Vaino Rakvere Tarva särgis.
Joonas Vaino Rakvere Tarva särgis. Foto: Arvet Mägi/Virumaa Teataja

Joonas Vaino koduklubi Lahti Namika pidas Soome korvpalli meistriliigas kolmapäeval järjekordse kohtumise, kui koduväljakul alistati 90:80 (43:45) Lapuan Korikobrat meeskonna.

Lahti sai võiduks vajaliku edu alles viimasel veerandajal, mil vastased mängiti üle tulemusega 23:13, vahendab basket.ee.

20-aastasele Eesti noortekoondislasele Vainole jagus mänguaega 5 minutit, mille jooksul kogus ta 2 punkti (kahepunktivisked 1/2, kolmepunktivisked 0/0 ja vabavisked 0/0), 1 lauapalli ja 2 korvisöötu.

Lahti mängumees Cedric Latimer kogus üleplatsimehena 30 punkti. Kaotajate poolel vastas B.J. Holmes 24 silmaga.

Vaino koduklubi jätkab 12 meeskonna konkurentsis 3 võidu ja 4 kaotusega kaheksandal ehk viimasel play-off kohal.