Joel Lindpere (vasakul) kohtumises DC Unitedi vastu.
Joel Lindpere (vasakul) kohtumises DC Unitedi vastu. Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Joel Lindpere koduklubi New York Red Bulls alustas MLSi play-off mänge 1:1 viigiga DC Unitedi vastu.

Mõlemad tabamused sündisid omaväravatest - 61. minutil saatis palli enda võrku Red Bullsi kaitsja Roy Miller, 65. minutil vastas aga samaga Unitedi väravavaht Bill Hamid, kes pillas Thierry Henry nurgalöögi järel palli oma väravasse.

Algkoosseisu kuulunud LIndpere tegi kaasa terve mängu ning oli osaline vastaste kaitsja Andy Najari punases kaardis - Najar tõmbas kiirrünnakule läinud Lindpere maha ja teenis kollase kaardi, viskas seepeale kohtunikku palliga ja eemaldati.

Red Bulls peab viigipunkti eest tänama ka oma väravavahti Luis Roblest, kes tõrjus 33. minutil Chris Pontiuse penalti. Kordusmäng peetakse 7. novembril Red Bullsi koduväljakul.