David Beckhamist võib saada Joel Lindpere klubikaaslane

David Beckham

FOTO: SCANPIX

Los Angeles Galaxy jalgpalliklubi tähtmängija David Beckham on valmis kolima New Yorki, et tema abikaasa Victoria Beckhami karjäär moetööstuses oleks veelgi edukam.

Beckhami leping Galaxy’ga lõppeb selle hooaja järel ning nädalavahetusel kirjutati Briti medias, et ta ei ole selle pikendamisest huvitatud. Samas märgiti, et New Yorki kolides võiks temast saada aga hoopis sealse Red Bullsi liige, kirjutab Yahoo!

Red Bullsi ridadesse kuulub teatavasti ka Eesti koondise poolkaitsja Joel Lindpere. Suurematest staaridest pallivad New Yorgi klubis praegu Thierry Henry, Rafael Marquez ja Tim Cahill.

Nii olevat Victoria Beckham käinud juba New Yorgis vaatamas ka võimalikke elukohti ning lastele koolis käimise võimalusi. Seni ei ole David Beckham veel teatanud, kas ta sooviks tippjalgpallis ka järgmisel hooajal kaasa lüüa, kuid seni ei ole ta seda võimalust ka välistanud.

37-aastane Beckham liitus Galaxy’ga 2007. aastal ning vahepeal on ta kahel korral pallinud laenulepingu alusel ka AC Milanis. Enne seda on ta esindanud aga Manchester Unitedit ja Madridi Reali.

Tagasi üles