Rapla võttis Rakvere Tarva üle ülikindla võidu

Rakvere Tarvas (kollases mänguvormis).
Rakvere Tarvas (kollases mänguvormis). Foto: Meelis Meilbaum / Virumaa Teataja

Korvpalli Eesti meistrivõistlustel sõitis Rakvere Tarvas külla Rapla meeskonnale ning pidi vastu võtma suure 95:70 kaotuse.

Eile seitsme mehega mängides TTÜst jagu saanud Tarval tänaseks enam jõudu ei jagunud ning juba esimestel minutitel jäädi kaotusseisu, millest enam välja ei õnnestunud tulla.

Rait-Riivo Laane viskas rapla kasuks 22 punkti. Kristjan Voolaid lisas 20 silma. Rakvere parim oli 21 punkti visanud Renato Lindmets.

Pärnu alistas 81:57 KK Hito meeskonna. Pärnu parimana viskas Augustas Peciukev 16 punkti. Taavi Hämarsalu lisas omalt pool 12 silma. Rain Raadik noppis 11 lauapalli ja lisas ka kuus punkti. Kaotajate parimana tõi Mario Kirsimaa 11 punkti.

-

Raplas on kohtumine kohe algamas. Peagi teatame algviisikud.

-

Tarvas: Schleicher, Saks, Tamm, Metsalu, Umbraško
Rapla: Laane, Ringmets, Pilk, Pärn, Paasoja

-

Neli minutit enne esimese veerandi lõppu juhib Rapla 19:8

-

24:12 Rapla on kodus väga hästi alustanud. Kaks ja pool minutit esimese veerandi lõpuni

-

31:18! Esimene veerandaeg on lõppenud. Eile seitsme mehega TTÜ üle mänginud Tarvas on ilmselt väsinud.

-

Tarvas on teisel veerandil natukene kosunud. Kui poolajani jääb veel viis ja pool minutit on seis 36:22

-

Poolaeg! Rapla teeb kodusaalis võimsat mängu ja juhib poolajaks 51:30

-

Rapla resultatiivseim oli esimesel poolajal Rait-Riivo Laane 15 punktiga. Illimar Pilk toetas teda 14 silmaga. Tarava parimana viskas Renato Lindmets 7 punkti

-

17:6 Pärnu võidab esimese veerandi  Hito vastu. Meistriliiga uustulnukad viskavad avaveerandil kõigets kuus punkti

-

Tarval ei õnnestu vahet otsustavalt vähendada. Kolm ja pool minutit enne mängu lõppu on Rapla peal 87:64

-

95:68 Rapla on lähedal kolmekohalisele punktiskoorile

-

Kohtumine on lõppenud. Tarvas täna Raplale vastu ei saanud ja kodumeeskond võttis 95:70 võidu

-

Rait-Riivo Laane viskas võitjate kasuks 22 punkti. Kristjan Voolaid lisas 20 silma. Rakvere parim oli 21 punkti visanud Renato Lindmets

-

Pärnu võidab avapoolaja 39:23

-

Teist poolaega on mängitud viis minutit ning Pärnu juhib 48:36

-

Kolmanda veerandi lõpus juhtis Pärnu 56:43, kuid tehniliste probleemide tõttu edasine mängu käik puudub