Vahetusmees Džeko päästis taas Manchester Cityle võidu

Edin Džeko rõõmustab koos meeskonnakaaslase David Silvaga võiduvärava üle.
Edin Džeko rõõmustab koos meeskonnakaaslase David Silvaga võiduvärava üle. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpalli meistriliigas sai magusa võidu Manchester City, kes pööras koduväljakul Tottenham Hotspuri vastu kaotusseisu teise poolajaga võiduks.

Steven Caulker viis Spursi 21. minutil juhtima, kuid 66. minutil Sergio Agüero viigistas. City päästjaks osutus sel hooajal juba mitmendat korda vahetusmees Edin Džeko, kes lõi 88. minutil 2:1 võiduvärava.

City tõusis liigatabelis linnarivaali Manchester Unitedi järele teisele kohale, jäädes liidritest maha kahe punktiga. Täna õhtul Liverpooliga kohtuval Londoni Chelseal on siiski võimalik võidu korral taas ise teisele kohale tõusta. Tottenham on liigatabelis 17 punktiga kuuendal kohal.