Ani alistus tasavägises kohtumises maailma 34. naisele

Maret Ani
Maret Ani Foto: Toomas Huik
Hispaanias Marbellas alanud WTA Touri 500 000 dollari suuruse auhinnafondiga turniiri Andalucia Tennis Experience avaringis kaotas Maret Ani maailma edetabelis 34. kohal olevale hispaanlanna Carla Suarez Navarrole 5:7, 5:7.

Teine sett:

5:7 Suarez võidab enda pallingu.

5:6 Suarez murrab Ani pallingu ja läheb kohtumist juhtima.

5:5 Ani murrab vastu ja viigistab kohtumise.

4:5 Suarez murrab Ani pallingu. Tegemist oli tasavägise geimiga, kus hispaanlanna pani alles lõpus oma paremuse maksma.

4:4 Ani murrab vastu

3:4 Suarez läheb kohtumist juhtima, murdes Ani pallingu

3:3 Suarez võidab oma pallingu

3:2 Suarez murrab Ani pallingu

3:1 Ani läheb kohtumist juhtima

1:1 Ani murrab vastu, ta ei anna hispaanlannale võimalustki, minnes kiirelt 40:0 juhtima.

0:1 Suarez murrab Ani pallingu

Esimene sett:

Esimene sett kestis 55 minutit.

5:7 Suarez võidab oma pallingu.  0:40 taha jäänud Ani viigistab 40:40. Suarez teeb oma esimese topeltvea. Sellegipoolest ei suuda eestlanna geimi lõppu enda kasuks pöörata.

Ani esimese servi protsent on langenud 56le. Ühtlasi on ta teinud kaks topeltviga.

5:6 Suarez murrab Ani pallingu. Eestlannal pole võimalustki,  ta jääb kiirelt 0:30 ja 0:40 taha.

5:5 Suarez võidab enda pallingu, kuigi 0:40 taha jäänud Ani võitleb visalt ja viigistab seisu 40:40.

5:4 Suarez murrab Ani pallingu, minnes 40:15 juhtima.

5:3 Anil pole võimalustki, Suarez võidab enda pallingu 40:0

5:2 Ani võidab enda pallingu. Suarez võitles visalt.

4:2 Anil pole võimalustki, Suarez võidab geimi 40:0

3:1 Ühe topeltvea teinud Ani murrab taas Suareze pallingu. Ani esimese servi protsent on 72 vastase 58 vastu.

2:1 Suarez teenib esimese geimivõidu

2:0 Ani murrab Suareze pallingu. Taas kord oli tegemist väga tasavägise geimiga, kus Ani suutis seisult 40:40 enda paremuse maksma panna.

1:0 Ani läheb kohtumist juhtima. Eestlanna suutis nn rongi alt välja tulla, kuigi jäi 15:40 taha.