Kati Rausberg aitas koduklubi ülivõimsa võiduni

Kati Rausberg oma eelmise klubi särgis.
Kati Rausberg oma eelmise klubi särgis. Foto: eckerd.edu

Eile sai Valgevene meistriliigas suureskoorilie võidu Eesti korvpalluri Kati Rausbergi koduklubi Tsmoki-Minsk, kui BRGU alistati kodusaalis tulemusega 101:26.

Seejuures hoidis Rausbergi koduklubi BRGU naiskonna kolmandal veerandajal 0 punkti peal, visates ise 24 silma. Viimasel veerandil lasti vastastel visata vaid 5 punkti.

Eesti koondise tagamängija alustas esiviisikus ja sai mängida 15 minutit. Selle ajaga viskas ta 11 punkti (kahepunktiviskeid 4/4), võttis 5 lauapalli ja tegi 2 vaheltlõiget.

Tsmoki-Minsk on käesoleval hooajal saanud 3 võitu ja 1 kaotuse.  Järgmise mängu peab Rausbergi klubi 19. novembril Minski Horisonti vastu.