Boksiteelt startinud Korjus sai Macau kvalifikatsioonisõidus 21. koha

Kevin Korjus
Kevin Korjus Foto: Liis Treimann

Macaus vormel-3 sarja hooaja finaalsõidul osalev Kevin Korjus sai tänases kvalifikatsioonisõidus 21. koha. Eilses ajasõidus ebaõnne kogenud Korjus oli sunnitud startima boksiteelt, näitas korralikku kiirust, ent lühikese sõidu jooksul kõrgemale tõusta ei suutnud.

Kümne ringi pikkuse kvalifikatsioonisõidu, mille põhjal pandi paika homse põhisõidu stardikohad, võitis portugallane Antonio Felix da Costa. Teise koha sai Felix Rosenqvist ja kolmas oli Alex Lynn.

Macau võistlusel Double R tiimis sõitev Korjus näitas küll päeva 13. ringiaega ja oli meeskonnakaaslasest Jimmy Erikssonist üle poole sekundi kiirem, kuid 20. kohast jäi teda lahutama enam kui kuus sekundit. Da Costale kaotas eestlane lõpujoonel 40,698 sekundit.