Vassiljevi koduklubi sai megarikka Anži käest valusa kaotuse

Konstantin Vassiljev (tagaplaanil) Permi Amkari särgis.
Konstantin Vassiljev (tagaplaanil) Permi Amkari särgis. Foto: SCANPIX

Venemaa jalgpallimeistrivõistlustel pidi Eesti jalgpallikoondislase Konstantin Vassiljevi koduklubi Permi Amkar vastu võtma valusa kaotuse, kui koduväljakul jäädi 1:2 alla Mahhatškala Anžile.

Amkar asus koduväljakul kohtumist 26. minutil juhtima, kui värava sai kirja Andrei Semenjov. Odil Ahmedov viigistas aga juba kaks minutit hiljem kohtumise seisu ning võidu tõi külalistele vahetusmehe Oleg Šatovi 92. minuti tabamus. Vassiljev tegi Amkari ridades kaasa terve kohtumise.

Neljanda järjestikkuse kaotuse saanud Amkar paikneb nüüd turniiritabelis 18 punktiga 11. kohal. Liider on Moskva CSKA 39 punktiga, teine on Anži 37ga ja kolmas Peterburi Zenit 33ga.