Sellise ideega muudab Kullamäe oma töö keerulisemaks – hoopis lihtsam oleks tegutseda seitsme-kaheksa mehega ning pingiotsal kükitavat «klubi» mängitada vaid erandkordadel. Põhimehed saaksid mänguaega 25–30 minutit ning vahetuste tegemisega pole suurt peamurdmist. Kõiki mängu kaasates peab aga peatreeneri pea töötama hüperraali kiirusel – otsida just selles kohtumises hästi töötavaid kooslusi, langetada otsuseid, keda millisel hetkel platsile lükata ja kellele seekord vähem minuteid anda ning millise rolli täitmist ühelt või teiselt mängijalt nõuda.
Sellises stiilis tegutsemise aluseks on õnnestunud komplekteerimine. Ilmselt algab kõik sellest, et Rocki palgal on Eesti ainus korvpalli tõeliselt tundev mänedžer. Meelis Pastak on aastatega omandanud oma töös vilumuse, mis lubab tal treeneritele ette sööta just selliseid mängijaid, nagu meeskond vajab. Suur roll on ka treeneritel, kes langetavad lõplikud otsused.
Rocki valikud on igatahes huvitavad. Justin Ingram on tüüpilise mustanahalise ja siinmail tundmatu mängijana lihtsalt puhas lotovõit, leedulane Egidijus Dimša aga meie regiooni korvpalliinimestele hästi tuntud mängumees ehk lihtsalt kindel valik. Kaardipaki Jokkeriks kipub aga saama venelasest tsenter Ivan Neljubov.
Vaevalt leidub palju neid, kes oskasid seni keskmise tasemega klubides asendustsentri rolli täitnud venelases näha potentsiaali tõusta eurosarjas mehetegusid tegeva meeskonna põhikeskmängijaks. Kullamäe kusagil oma alateadvuses nägi… ja kuigi Neljubovi avanemine on võtnud aega, paistab üha rohkem, et ta tegi õige valiku. Treeneri ja kaaslaste usaldus kasvatab venelase enesekindlust pikkade sammudega.