Esmalt oli informatiivne osa, kus võitlejatele räägiti, mis neid ees ootab, seejärel tehti koos soojendus ja siis algas esimene voor – lukumaadlus. «Nad panid suvaliselt paarid kokku ja pidi korraliku sparringu tegema,» rääkis 30-aastane Tseiko. «Bellatori inimesed vaatasid kõrvalt, vaatasid, mis tehnika sul on ja kuidas sa seal välja näed, tegid endale märkmeid.»
Järgnes väike paus, mille jooksul anti teada, kes pääses edasi järgmisesse ringi. «Teine voor oli taipoks, keegi hoidis lapasid ja pidid näitama kõike, mida oskad ja mida taipoksist tead,» sõnas Tseiko. «See oli põhimõtteliselt tehnika näitamine.»
Selle osa edukalt läbinud võitlejad jõudsid lõppvooru, milleks oli intervjuu. «Seal pidi oma korda ootama ja selle ootamise ajal valmistasid Bellatori inimesed iga võitleja ette, rääkisid nendega juttu ja õpetasid, mida intervjuu ajal võiks rääkida, ja ütlesid, et kindlasti ei tohiks mainida UFCd, sest Bellator on kõige parem,» muigas Tseiko. «Mul selle ootamisega mingit närvi küll sisse ei tulnud, ega see mingi võistlus polnud.»
Sunniviisiline saksa keel
Samas võib just intervjuuvooru pidada Tseiko puhul kolmest ringist raskeimaks, kuna ta pole kunagi inglise keelt koolis õppinud.
«Mul on inglise keel ikka suhteliselt halb. Kui käisin Tapa gümnaasiumis, tahtsin 5. klassis hakata inglise keelt õppima, aga tahtjaid oli nii palju,» meenutas Tseiko kooliaegu. «Saksa keele õpetaja tuli klassi ja ütles, et temal pole ühtegi õpilast, ja siis keegi õpetajatest, vist klassijuhataja, hakkas näpuga näitama, kes lähevad saksa keelde, mina sattusin ka sinna. Aga olen nii palju reisinud, et olen ise õppinud.»